Tryton aplikace a alternativy

Tryton (https://www.tryton.org/download) má třístupňovou architekturu. Skládá se z aplikačního serveru, který se připojuje k databázi PostgreSQL, webového nebo desktopového klienta pro prezentaci a sady serverových modulů pro obchodní logiku.

Tryton je vydáván v sériích (stejná čísla hlavních i menších verzí) každých 6 měsíců a jsou podporovány po dobu 1 roku s výjimkou nové hlavní, která má dlouhodobou podporu 5 let.

Po stažení a rozbalení vydání trytonového zdroje zadejte adresář, do kterého byl rozbalen archiv, a spusťte:

Pokud hledáte alternativu Tryton, můžete zkontrolovat Odoo nebo ERPNext. Více informací o alternativních aplikacích najdete zde https://alternativasde.com/tools/tryton

Pro tento krok budete možná potřebovat administrátorská / rootová oprávnění, protože tento příkaz se ve výchozím nastavení pokusí nainstalovat tryton do adresáře balíčků webů Python ve vašem systému.

Pokročilé možnosti naleznete v dokumentaci easy_install a / nebo distutils:

Chcete-li použít bez instalace, spusťte bin / tryton, odkud byl archiv vybalen.

Panel nástrojů obsahuje funkce spojené s aktuální kartou. Některé operace pracují s jedním záznamem nebo s výběrem záznamů. Ve formulářovém zobrazení je pro operace vybrán skutečný záznam. Ve stromovém zobrazení jsou všechny vybrané záznamy použity pro operace.