Abba Xalet Suites Hotel

Abba Xalet Suites Hotel se nachází v oblasti La Massana v Andorře, 1 km od lanovky Massana-Pal. Nabízí pokoje s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi a satelitní TV. Hotelové lázně mají saunu, vířivku a posilovnu a nabízejí nádherný výhled na údolí Anyós. V zahradě je v létě otevřen bazén. V zimě hotel nabízí lyžárnu zdarma. Hotel Abba Xalet Suites poskytuje pokoje s ústředním topením a vlastní koupelnou s fénem. Hotelová restaurace podává tradiční recepty s moderním stylem. Mezi speciality patří šťavnatá polévka a medově vepřové vepřové maso. Abba Xalet Suites leží 2 km od lyžařského střediska Vallnord. Na hlavní nákupní ulici Sispony dojedete za 5 minut.

Recenze
Poloha byla dobrá a restauraci jsme použili na večerní jídlo, což bylo dobré. Lázeňská zařízení se mi líbily - i když malé byly dobře udržované a dobré hodnoty.

Služby v restauraci mohly být lepší - byly chvíle, kdy bylo obtížné získat pozornost personálu. Mohly existovat lepší znaky pro tlačítko volání na panelu - a možná by bylo dobré i jiné menu!

Zívnutí společné terasy bylo velkolepé. Poloha byla skvělá, v blízkosti hlavních měst Andorry. Snídaně byla dobrá s omezeným výběrem jídel.

Ne všechny pokoje mají stejný skvělý výhled a náš pokoj byl v nich. Lázně měly velmi omezené vybavení, lázně se vůbec nedoporučují.

O hotelu
Hotel postavený v roce 1997, poslední částečná rekonstrukce 2015, počet pater 4, celkový počet pokojů 83, počet jednolůžkových pokojů 47, počet dvojlůžkových pokojů 47, z toho 2 oddělené postele 22, z nichž má manželskou postel 61, z které jsou vhodné jako třílůžkové pokoje 61, z nichž jsou vhodné jako čtyřlůžkové pokoje 50, Pokoje se spojovacími dveřmi 10, Počet apartmá (oddělené pokoje) 36, Hotel otevřen po celý rok, Recepce obsazena 24 hodin denně, nejdříve check-in 13:30, nejnovější check-out 12:00, vícejazyčný personál po ruce 24 hodin denně, Hotel, Art / design hotel, Veletržní / konferenční hotel, Suite hotel, Venkovský hotel, Sport / volný čas hotel, Prázdninový hotel , hotel pro děti, Rodinný hotel, Cyklistický / Cykloturistický hotel, Turistický hotel, Hotel pro zimní sporty, Gay a lesbický hotel, Certified Ski.